Członkowie Wodzisław 2.0 wspierają „Pomaganie przez morsowanie”

Na wydarzeniu „Pomaganie przez morsowanie”, które odbyło się na Balatonie, byli obecni członkowie Wodzisław 2.0.

Wodzisław 2.0 już na 2 tygodnie przed imprezą zaangażował się w promocję wydarzenia „Pomaganie przez morsowanie„, którego organizatorem był klub „Zdrowe Poyeby”. Dzięki postowi na Facebooku informacja o wydarzeniu dotarła do kilkuset sympatyków naszego stowarzyszenia.

W dzień wydarzenia Michał Pałuczak zaprosił sympatyków Wodzisław 2.0 do udziału w wydarzeniu na Balatonie w Wodzisławiu. Głównym celem imprezy była pomoc charytatywna dla dzieci.

Członkowie Wodzisław 2.0 obecni na wydarzeniu „Pomaganie przez morsowanie” smażyli kiełbaskę i gotowali bigos dla morsów, a jeden odważny w osobie Adriana Stępniaka wziął udział w morsowaniu. Na imprezie byli również obecni inni członkowie i sympatycy Wodzisław 2.0, którzy wspierali wydarzenie finansowo i dopingując morsów.

W związku z tym, że część kiełbas i bigosu pozostała, po imprezie Michał Pałuczak przekazał ją Panu Arturowi Drzazdze, który prowadzi świetlicę dla bezdomnych z Wodzisławia.

Uzbieraną kwotę 600 zł członkowie stowarzyszenia przekażą dla wybranego potrzebującego.

Na prośbę organizatora „Zdrowych Poyebów” usunęliśmy zdjęcie, na którym nasi członkowie trzymają baner z informacją, że 168 razy interweniowaliśmy w Urzędzie Miasta w imieniu mieszkańców.

Organizatorom życzymy następnych udanych imprez! Pomaganie przez morsowanie – widzimy się za rok!

Oceń tę informację