Dołącz do nas

W życiu publicznym jesteśmy mniej niezastąpieni, niż nam się wydaje, za to w życiu prywatnym jesteśmy bardziej niezastąpieni, niż zazwyczaj sądzimy.

Każdy z nas jest aktywny – jesteśmy przedsiębiorcami, rodzicami, studentami, a do tego mamy swoje pasje. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas jest ograniczony, a najwięcej potrzeba go dla naszych bliskich. Dlatego dostosowujemy działalność do możliwości każdego członka.  Przyjdź na najbliższe spotkanie i przekonaj się, czy warto.

stowarzyszenie wodzislaw 2.0

Tymczasem mamy dla Ciebie prosty test, który wyjaśnia, dlaczego ludzie nie chcą angażować się w zmianę swojego otoczenia. Sprawdź sam:

Budżet Wodzisławia Śląskiego w 2020 roku ma wynieść ok. 265 milionów złotych. Czy wiesz, o jakim procencie tej kwoty – jako mieszkaniec – możesz decydować? Pomyśl chwilę. Czy jest to 5%, 15%, a może 1%?

Chcemy zmienić Wodzisław poprzez oddolne akcje społeczne i skuteczne oddziaływanie na lokalne władze. Jeśli cenisz wolność i postawę obywatelską – dołącz do nas.

Razem damy radę! ✌👍

 

Jeśli chcesz zostać członkiem stowarzyszenia Wodzisław 2.0, przeczytaj regulamin (statut) stowarzyszenia, wypełnij poniższy formularz i opłać pierwszą składkę w wysokości 20 zł. Dane do przelewu otrzymasz w e-mailu.

Deklaracja przystąpienia do stowarzyszenia Wodzisław 2.0

Po zapoznaniu się z regulaminem stowarzyszenia Wodzisław 2.0 deklaruję chęć przystąpienia do stowarzyszenia na prawach członka zwyczajnego. Jednocześnie zobowiązuję się do aktywnego uczestnictwa w życiu stowarzyszenia i opłacania składki członkowskiej w wysokości 20 zł (słownie: dwadzieścia złotych) miesięcznie.

  Imię i nazwisko

  Adres zamieszkania

  Nr telefonu

  Adres email

  PESEL

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z regulaminem, uchwałami stowarzyszenia Wodzisław 2.0 oraz Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać.