Dołącz do nas

To, co bierzecie z życia, nie ma znaczenia. W naszym coraz bardziej pochłoniętym sobą społeczeństwie, zrobienie czegoś dobrego dla swojej dzielnicy, miasta, stanu czy kraju oraz dla bliźnich da wam o wiele więcej satysfakcji.

Każdy z nas jest aktywny – jesteśmy przedsiębiorcami, rodzicami, studentami, a do tego mamy swoje pasje. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas jest ograniczony, a najwięcej potrzeba go dla naszych bliskich. Dlatego dostosowujemy działalność do możliwości każdego członka.  Przyjdź na najbliższe spotkanie i przekonaj się, czy warto.

stowarzyszenie wodzislaw 2.0

Chcemy zmieniać Wodzisław Śląski na lepsze. Orgniazujemy akcje społeczne i oddziaływujemy na lokalne władze. Jeśli cenisz wolność i postawę obywatelską – dołącz do nas.

Razem damy radę!

Deklaracja przystąpienia do stowarzyszenia Wodzisław 2.0

Po zapoznaniu się z regulaminem stowarzyszenia Wodzisław 2.0 deklaruję chęć przystąpienia do stowarzyszenia na prawach członka zwyczajnego. Jednocześnie zobowiązuję się do aktywnego uczestnictwa w życiu stowarzyszenia i opłacania składki członkowskiej w wysokości 20 zł (słownie: dwadzieścia złotych) miesięcznie.

  Imię i nazwisko

  Adres zamieszkania

  Nr telefonu

  Adres email

  PESEL

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z regulaminem, uchwałami stowarzyszenia Wodzisław 2.0 oraz Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać.