Zarząd

Prezes stowarzyszenia
Bartosz Michalczyk

Tel. 791 978 122

Absolwent wodzisławskiego „Ekonomika”. Zawodowo Product Manager w branży okuć budowlanych. Zaangażowany w działalność kulturalną – wieloletni aktor Teatru Wodzisławskiej Ulicy oraz Witcher School. Współpracuje w tym zakresie również m.in ze znanym polskim producentem gier wideo, firmą CD Projekt Red. Działacz społeczny, brał udział w rozmowach z kierownictwem Urzędu Miasta w sprawie podwyżek czynszów w mieszkaniach komunalnych. Działał na rzecz wolności słowa, brał udział w proteście przeciwko akcji ABW wobec Roberta Frycza.

Rzecznik
Kacper Biernacki

k.biernacki@wodzislaw20.pl
Tel. 796 554 858

Urodził się 31 maja 1982 roku w Wodzisławiu Śląskim. Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci.  Zawodowo związany z działalnością w branży ubezpieczeń i marketingu. Prelegent i szkoleniowiec wielu kursów z zakresu biznesu. Działał przy organizacji kursów Alpha w chrześcijańskim stowarzyszeniu Kahal. Wiceprezes wodzisławskiego klubu Toastmasters IG. Współorganizator imprez charytatywnych i społecznych. Zastępca redaktora naczelnego serwisu Slonzokporadzi.pl. Hobbystycznie reżyseruje filmy i fotografuje. Miłośnik gier planszowych. Członek sztabu wyborczego Mateusza Kani podczas wyborów na prezydenta Wodzisławia w 2014 roku, oraz w wyborach do Senatu w 2015 roku. Bezpartyjny.

Śledź profil Kacpra Biernackiego na Facebooku

Wiceprezes ds. przedsiębiorczości
Bartosz Młotek

Tel. 605 533 655

Inżynier automatyki i robotyki, absolwent Politechniki Śląskiej. Prowadzi agencję web developerską XZT.PL.  Były Przewodniczący zarządu Rady Gospodarczej „Biznes in Wodzisław” przy Prezydencie Wodzisławia. Wolnościowiec. Miłośnik gier komputerowych i planszowych. Lubi jeździć na rowerze i chodzić po górach. Motywuje go powiedzenie Edmunda Burke „Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.”

Wiceprezes ds. ekologii
Grzegorz Galewski

Wiceprezes ds. kultury
Danuta Olejniczak-Paterek

Wiceprezes ds. organizacyjnych
Mariusz Dąbrowski

Skarbnik
Krzysztof Widenka

krzysztof@widenka.pl
Tel. 787 504 781

Inżynier informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Obecnie student IV roku studiów magisterskich. Pracuje jako programista Java w firmie COMARCH. Pasjonat fotografii i skoków narciarskich.