Zarząd

Przewodniczący Wodzisław 2.0

Bartosz Młotek to inżynier automatyki i robotyki, absolwent Politechniki Śląskiej. Prowadzi agencję web developerską XYBRYZT.  Były Przewodniczący zarządu Rady Gospodarczej „Biznes in Wodzisław” przy Prezydencie Wodzisławia. Wolnościowiec. Miłośnik gier komputerowych i planszowych. Lubi jeździć na rowerze i chodzić po górach. Motywuje go powiedzenie Edmunda Burke „Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.”

b.mlotek@wodzislaw20.pl
tel. 605 533 655

Wiceprzewodniczący – skarbnik

Krzysztof Widenka to student III roku informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Od urodzenia mieszka w Wodzisławiu. Pasjonat fotografii i skoków narciarskich. Bezpartyjny.

kontakt@wodzislaw20.pl
tel. 787 504 781

Członek zarządu – rzecznik

Kacper Biernacki urodził się 31 maja 1982 roku w Wodzisławiu Śląskim. Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci.  Zawodowo związany z działalnością w branży ubezpieczeń i marketingu. Prelegent i szkoleniowiec wielu kursów z zakresu biznesu. Działał przy organizacji kursów Alpha w chrześcijańskim stowarzyszeniu Kahal. Wiceprezes wodzisławskiego klubu Toastmasters IG. Współorganizator imprez charytatywnych i społecznych. Zastępca redaktora naczelnego serwisu Slonzokporadzi.pl. Hobbystycznie reżyseruje filmy i fotografuje. Miłośnik gier planszowych. Członek sztabu wyborczego Mateusza Kani podczas wyborów na prezydenta Wodzisławia w 2014 roku, oraz w wyborach do Senatu w 2015 roku. Bezpartyjny.

Śledź profil Kacpra Biernackiego na Facebooku

k.biernacki@wodzislaw20.pl
tel. 796 554 858