Nagrody dla pracowników Urzędu Miasta Wodzisławia

Każdy z nas lubi być nagradzany, już od najmłodszych lat dostajemy dobre oceny za naukę, cukierka za bycie grzecznym, kieszonkowe za obowiązki domowe.

W prawdziwym, twardym, dorosłym życiu, nasi pracodawcy chcą nagrodzić nasze wysiłki wypłacają nam okazjonalne premie, premie świąteczne lub noworoczne. Każdy z nas uwielbia, kiedy na jego konto wpływa nadmiarowa ilość pieniędzy i zazwyczaj jest to mniejsza część naszego regularnego wynagrodzenia. Nagrody zazwyczaj dostajemy za rzetelną i dobrze wykonaną pracę.

Jak wygląda to w Wodzisławskim Urzędzie Miasta? Zatroskany obywatel Wodzisławia Śląskiego o to zapytał, a odpowiedź przesłał do nas.

Nagrody przyznawane są częściej, niż raz na rok, a kwoty sięgają nawet i kilkunastu tysięcy złoty. Spis nagród oraz za co nagrody zostały przyznane można znaleźć poniżej. Są to informacje jawne udostępnione mieszkańcowi w ramach informacji publicznej.

(aby obejrzeć obraz dokument należy kliknąć, a później powiększyć interesujący nas fragment)

 

(aby obejrzeć obraz dokument należy kliknąć, a później powiększyć interesujący nas fragment)

Urząd miasta został zapytany o nagrody powyżej 999 zł, dlatego też kwoty nagród zaczynają się od kwoty 1000 zł i są przyznawane szeregowym urzędnikom, a kończą na 16000 zł, które natomiast przypadają grupie urzędników wyżej postawionej w hierarchii urzędu miasta.

Łączna pula nagród opiewała na kwotę ponad 131 tys. zł. Najwięcej – 72,5 tys. zł otrzymało kierownictwo Urzędu Miasta: zastępcy prezydenta, sekretarz i skarbnik.

Resztę zostawiamy Państwa ocenie.

3.3/5 - (14 votes)