Natalia Papis – kandydatka na radną Wodzisławia Śląskiego

natalia papis wodzisław śląski

Natalia Papis. Mam 21 lat i prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Jestem studentkę Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuję i aktywnie działam społecznie.

Pragnę być Twoim głosem i Twoim wsparciem w Radzie Miasta, abyśmy mogli razem wprowadzić nowe pomysły i pozytywne zmiany!

Rozwój Technologiczny: inwestycje w nowe technologie, aby nasze miasto mogło być na czele innowacji i rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się świecie.

E-administracja: pragnę ułatwić mieszkańcom załatwianie codziennych spraw
poprzez rozwój elektronicznych usług urzędowych, co pozwoli zaoszczędzić czas i zwiększyć wygodę życia.

Społeczeństwo obywatelskie: jako pasjonatka nauk politycznych jestem fanką demokracji bezpośredniej. Zależy mi na wysłuchaniu Waszych głosów i uwzględnieniu Waszych opinii w podejmowaniu decyzji dotyczących miasta.

Uważam, ze żaden radny nie jest w stanie na tyle dobrze określić potrzeb miasta jak jego mieszkańcy, którzy funkcjonują w nim na co dzień. Chcę przeprowadzać regularne ankiety online, abyście mogli aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Chcę, żeby pytania do ankiet dotyczyły zarówno spraw zgłaszanych przez mieszkanców, jak i również ważnych decyzji (zdanie respondentów byłoby brane pod uwagę). Należałoby także kilka razy w trakcie
kadencji przeprowadzać referendum.

Ochrona środowiska: walczę o czystsze powietrze. Jest to istotne szczególnie w naszym regionie.

Wsparcie dla przedsiebiorców: dążę do obniżenia podatków dla lokalnych przedsiębiorców, aby zachęcić do rozwoju biznesu w naszym mieście i stworzyć nowe miejsca pracy.

Wykorzystanie Funduszy Europejskich: bedę się starała o pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej, aby sfinansować projekty związane z rozwojem infrastruktury, oświaty i kultury w Wodzisławiu Śląskim.

Poznaj pozostałych kandydatów KW Wodzisław 2.0