Alan Szatyło – kandydat na radnego Wodzisławia Śląskiego

szatyło alan radny miasta wodzislaw

Alan Szatyło. 28 lat, rodowity wodzisławianin, wykształcenie średnie.

DZIAŁALNOŚĆ ZAWODOWA

Pracuję jako Dyrektor Biura Poselskiego. Nie jest mi obcy również sektor finansów, który poznałem jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży międzynarodowej korporacji finansowej. Byłem również doradcą zagranicznym dla firm z sektora MŚP, co pozwoliło mi zrozumieć zarówno lokalne, jak i międzynarodowe wyzwania.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Od lat działam na rzecz społeczności lokalnej wspierając inicjatywy społeczne i organizacje, w tym Stowarzyszenie Wodzisław 2.0. Byłem członkiem Rady Dzielnicy Trzy Wzgórza.

Jako założyciel inicjatywy wspierającej pracowników transgranicznych, walczę o godne warunki pracy i sprawiedliwość społeczną. To my nagłośniliśmy w mediach ogólnokrajowych temat tragedii lokalnych mieszkańców którzy nie mogli dojechać do pracy w przygranicznych miejscowościach z powodu zamkniętej granicy polsko czeskiej. Skutecznie interweniowaliśmy o jej otwarcie na szczeblu rządowym. Dzisiaj grupa liczy ponad 7000 członków.

Dzięki działalaności w środowisku międzynarodowym, posiadam kontakty w organizacjach biznesowych w Republice Czeskiej. Regularnie wstawiam się w sprawach lokalnych, by bronić praw i potrzeb mieszkańców. Jestem otwarty na dialog i zapewniam, że moje drzwi zawsze będą otwarte dla każdego, niezależnie od przynależności partyjnej.

Kontakt do radnego Alana Szatyło: 
E-mail: A.Szatylo@wodzislaw20.pl
Tel.: 737-474-522

FB: https://www.facebook.com/AlanSzatylo
Tik-Tok: https://www.tiktok.com/@alan.szatylo