Michał Pałuczak – kandydat na radnego Wodzisławia Śląskiego

michał pałuczak

Michał Pałuczak. Jako mieszkaniec Wilchw, od lat z ciężkim sercem obserwuję jak nasza dzielnica trwa w stagnacji. Po likwidacji KWK „1 Maja” – żywicielki miasta, Wilchwy stały się miejscem bez perspektyw. Obietnice o zagospodarowaniu terenu i nowych miejscach pracy okazały się pustymi sloganami.

Obecnie na terenach pokopalnianych mamy parę firm zatrudniających niewielką liczbę pracowników, niebezpieczne opuszczone budynki oraz wywóz śmierdziących odpadów, z którym władze nic nie potrafią lub nie chcą zrobić.
Jesteśmy największą dzielnicą Wodzisławia Śląskiego, z której do budżetu wpływają gigantyczne podatki. dlatego mamy prawo oczekiwać godnych inwestycji. Dziurawe drogi bez chodników, kanalizacji. Brak miejsc na aktywny wypoczynek, rodzinny spacer, zabawę z dziećmi. Remont Balatonu nie poprawia sytuacji, bo z wielu punktów naszej dzielnicy ciężko się tam dostać.

Mam pomysły jak rozwiązać problemy naszej dzielnicy, dlatego kandyduję na radnego.

Poprawa oświetlenia boiska szkolnego przy ZSP nr 1, budowa hali widowiskowo-sportowej, otwarcie świetlicy dla dzieci i seniorów, ogrodzony wybieg dla psów, remont ul. Piaskowej, to tylko niektóre z nich.

Zająłem się problemem śmierdzącej cieczy na byłych terenach Zapewniłem rozrywkę najmłodszym jak i starszym mieszkańcom, organizowałem festyny i imprezy okolicznościowe. Włączam się w pomoc osobom potrzebującym. Moimi innymi pomysłami na polepszenie komfortu życia mieszkańców
Jestem od zawsze związany z osiedlem „1 Maja”. Szczęśliwym mężem Agnieszki i ojcem dwójki dzieci. Działam w klubie “Wicher Wilchwy”. Prowadzę firmę budowlaną i zapewniam pracę mieszkańcom naszej dzielnicy

Jeśli uważają Państwo tak jak ja, że najwyższy czas coś zmienić na lepsze na Wilchwach, proszę o głos.

Poznaj pozostałych kandydatów KW Wodzisław 2.0