Danuta Olejniczak-Paterek – kandydatka na radną Wodzisławia Śląskiego

danuta olejniczak-paterek wodzisław śląski

Danuta Olejniczak-Paterek. Urodzona 8.05.1981 r. w Wodzisławiu Śląskim. Szczęśliwa żona Jarosława i dumna mama 11-letniego Konrada.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Członek Rady Dzielnicy Wilchwy w latach 2017 – 2022. Działam w stowarzyszeniu Wodzisław 2.0, gdzie pełnię funkcję członka zarządu. Jestem pomysłodawczynią i organizatorką wodzisławskiego festiwalu „Zostań Idolem”. Wygrałam konkurs na „Osobowość Roku 2020” w kategorii kultura. Uczęszczałam do Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Kocham śpiewać i podróżować.

Działania zakończone sukcesem: sygnalizacja świetlna na osiedlu 1 Maja, doświetlenie przejść dla pieszych, nagłośnienie sprawy fetoru na terenach pokopalnianych, coroczny festiwal muzyczny „Zostań idolem”.

W RADZIE MIASTA…

Jako radna będę wsłuchiwała się w potrzeby i współpracowała z mieszkańcami. Zajmę się rewitalizacją zieleni i jej ochroną. Będę monitorowała zanieczyszczenia i szkodliwe odpady. Wiem, jak ważne są remonty ulic i chodników w naszej dzielnicy. Dostrzegam brak miejsc parkingowych, dlatego postuluję utworzenie parkingu przy Przedszkolu nr 9 oraz zatoczki parkingowej przy SP9 (pożegnaj i odjedź). Popieram likwidację opłaty parkingowej dla mieszkańców kamienic przy rynku i wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej. Zamierzam rozwijać kulturę i kontynuować festiwal „Zostań Idolem”. Będę działała na rzecz budowy hali sportowej i muszli koncertowej, a także zagospodarowania terenów pokopalnianych po KWK 1 Maja.

Jeśli masz pomysł na swoją dzielnicę oraz chęć współpracy – zapraszam do kontaktu: 792-027-627.

Poznaj pozostałych kandydatów KW Wodzisław 2.0