Szymon Lauko – kandydat na radnego Wodzisławia Śląskiego

szymon lauko wodzisław śląski

Szymon Lauko, urodziłem się 20.11.1992r. w Wodzisławiu Śląskim
Działalność zawodowa: Kierowca – koordynator w agencji pracy w Czechach.

ZAINTERESOWANIA

Sport, w tym najbardziej piłka nożna na każdym szczeblu rozgrywek oraz Formuła 1. Hobbystycznie mechanik samochodowy. Lubię śledzić lokalne i ogólnopolskie życie polityczne.

PROGRAM WYBORCZY

Od urodzenia mieszkam w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Nowe Miasto. Znam problemy mieszkańców bo sam nim jestem – dojeżdżam do pracy, chodzę na zakupy. Codzienne bolączki, takie jak droga za pawilonami handlowymi przy ul. Prusa, zaniedbany wąwóz na Tysiąclecia czy dziurawy asfaltowy chodnik wzdłuż ulicy 26 marca wynikają z nieprawidłowego zarządzania naszym wspólnym dobrem. To tylko kilka problemów, których rozwiązanie nie powinno sprawiać problemów. Dlaczego więc nikt z tym nic nie robi? Niestety ludzie którzy obecnie rządzą miastem, zapomnieli lub nie chcą pamiętać co oznacza być radnym i komu należy służyć.

Radny powinien reprezentować mieszkańców swojej dzielnicy, swojego miasta. Z radnym powinien być kontakt zawsze, tak w czasie kampanii wyborczej jak i po jej zakończeniu. Mogę zapewnić, że każdy może do mnie napisać, a ja na pewno odpowiem. Możemy się spotkać, przedyskutować palące sprawy i wypracować rozwiązanie, które przedstawię Radzie Miasta i Prezydentowi.

Dlaczego stowarzyszenie Wodzisław 2.0?

Po pierwsze – NIE JESTEŚMY PARTIĄ POLITYCZNĄ. Pracujemy dla Was, dla mieszkańców, a nie dla Wodza siedzącego w Katowicach czy Warszawie. Tamci ludzie nie mają pojęcia o NASZYCH wspólnych, codziennych problemach i zmaganiach. Zależy nam na tym by Wodzisław się rozwijał. Aby owoce pracy mieszkańców zostawały tutaj, w Waszych portfelach i w mądrze rozwijanej infrastrukturze. Nie bawimy się w gierki jak obecna władza która blokuje DOBRY POMYSŁ tylko dlatego, że wyszedł od osoby z „innego obozu”.

Poznaj pozostałych kandydatów KW Wodzisław 2.0