Anna Kubica – kandydatka na radną miasta Wodzisławia Śląskiego

anna kubica wodzisław

Anna Kubica. Urodziłam się w Ostrzeszowie, jestem mężatką od 26 lat i mam 20-letniego syna, który jest studentem Politechniki Wrocławskiej. Od ponad 20 lat mieszkam w Wodzisławiu Śląskim.

WYKSZTAŁCENIE I PRACA ZAWODOWA

W latach 1989-1999 byłam pielęgniarką w Rybniku, a po skończeniu studiów na Uniwersytecie Śląskim zostałam w 2001 r. polonistą w Szkole Podstawowej w Radlinie. Uczyłam się też sztuki  dziennikarskiej w jednej z rybnickich redakcji. We wrześniu 2019 r. zostałam Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabełkowie.

ZAINTERESOWANIA

Zdobyłam srebrną odznakę jeździecką i jestem instruktorem turystyki pieszej górskiej i nizinnej. Mam 3 konie w przydomowej stajni, także psy, kury i królika. Moje zwierzęta mają duże wybiegi i bardzo dobre warunki. Ogromnie lubię też czytać książki i bywać w teatrze.

W RADZIE MIASTA CHCIAŁABYM…

Swoje doświadczenia życiowe i zawodowe – jeśli będzie to możliwe dzięki głosom Wyborców – wykorzystam w pracy nad rozwojem Miasta Wodzisławia Śląskiego, aby młodzi ludzie chcieli się w nim uczyć, zakładać rodziny, rozwijać się i pracować.

Miasto Wodzisław Śląski powinno otaczać ochroną człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, promować zdrowe zasady życia, wartości chrześcijańskie, polskie wyroby i tradycje.

Poznaj pozostałych kandydatów KW Wodzisław 2.0