Patrzymy im na ręce! Praca w komisji wyborczej w Wodzisławiu

Poszukujemy 23 osoby z Wodzisławia Śląskiego, które podczas wyborów samorządowych 21 października chcą pracować w komisji wyborczej.

Komisje obwodowe są powoływane przez komisarzy wyborczych spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych. W przypadku większej ilości chętnych niż miejsc w komisjach, następuje losowanie.

Szeregowy członek komisji obwodowej może liczyć na 300 złotych. Przewodniczący komisji otrzyma 380 złotych, zaś zastępca – 330 złotych. Członkiem komisji nie może zostać osoba kandydująca w wyborach.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń osoby pełnoletnie, niepozbawione praw publicznych i wyborczych, które mieszkają na terenie Wodzisławia Śląskiego. W komisji będziesz reprezentował KW Wodzisław 2.0.

W formularzu możesz wybrać miejsce preferowanej komisji wyborczej, choć nie gwarantujemy, że trafisz akurat do tej. Lista wszystkich komisji wyborczych znajduje się tutaj.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Nr telefonu

  Preferowana komisja

  Oświadczam, że jestem pełnoletni, mieszkam w Wodzisławiu i nie ciąży na mnie prawomocny wyrok.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji odpowiedzi na powyższe zapytanie i w zgodzie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać.