Szanujemy czas i zainteresowania, doceniamy umiejętności i zdolności każdego z członków. W naszym stowarzyszeniu możesz działać w obszarze, w którym czujesz się najlepiej.

Kontakt do członków stowarzyszenia Wodzisław 2.0, którzy zarządzają wybranymi grupami działania. Nie widzisz grupy dla siebie? Przyjdź na spotkanie – zbudujemy ją razem!

Grupa programowa

Jednym z celów naszego stowarzyszenia jest zmiana lokalnego prawa na wolnościowe i obywatelskie. Grupa zajmująca się programem bada możliwości w tym zakresie.

Szymon Chraścina
chraszczu@o2.pl
tel. 500051857

Kampania

Grupa zajmująca się kampanią organizuje działania lokalne – happeningi, petycje, zbiórki podpisów, mające zwrócić uwagę mieszkańców na kwestie obywatelskie i wolnościowe.

Bartosz Michalczyk
cgbartosz@gmail.com
tel. 791978122

Grupa eventowa

Spotkania ze znanymi osobistościami, przedsiębiorcami i ekonomistami pozwalają poznać wolnościowy punkt widzenia i rozszerzyć swoją wiedzę.

Mateusz Placek
mateuszplacek.wodzislaw20@gmail.com
tel. 509297091

Lekcje ekonomii dla młodzieży

Nauka młodych pokoleń w dziedzinie znajomości zasad i praw ekonomii, to bardzo ważna część działalności, która przełoży się na wiedzę polskiego społeczeństwa.

Aleksander Wala
awala@warido.com
tel. 600910000

Kultura

Koncerty i imprezy dostosowane do oczekiwań odbiorców pozwalają cieszyć się sztuką i obcować z kulturą.

Maciej Czyż

Sport

Wodzisław Śląski od zawsze był miastem gromadzącym wiele dyscyplin sportu. Naszym celem jest rozwój sportu poprzez współpracę różnych podmiotów oraz zaangażowanie mieszkańców.

Błażej Pabijasz
tel. 793472797

Marketing

Grupa zajmująca się reklamą i promocją działalności stowarzyszenia, czyli poletko dla osób, które lubią stawiać sobie cele i je realizować.

Bartosz Młotek
mlotekbartosz@gmail.com
tel. 605533655