Anna Fabia – kandydatka na radną Wodzisławia

anna fabia

Anna Fabia urodziła się 10 maja 1992 roku w Żorach. Od 1995 roku mieszka w Wodzisławiu Śląskim. Posiada wykształcenie zawodowe, pracuje jako fryzjerka w jednym z wodzisławskich lokali.

Program dla Wodzisławia

  1. Moim pierwszym punktem programu jest dać miastu nowe życie. Niestety zbyt często słyszę od ludzi których spotykam w swojej pracy fryzjerki że to miasto umiera i jest zaniedbane. Widzę jak moi stali klienci przestają przychodzić bo wybierają życie na emigracji. Chcę aby powrócili i mogli rozwijać skrzydła właśnie tutaj.

  2. W Wodzisławiu chcę zmienić dbałość o zieleń i porządek. Mieszkam ba nowym mieście 20 Lat słyszę od mieszkańców że brakuje drzew które kiedyś dzieliły ulicę od chodników którym w dużej mierze także należy się remont. Nie chcę wyprzedawać miasta (działek) na kolejne markety które już „porosły” całe miasto lecz stworzyć miejsca w których można wypocząć z rodziną lub rozerwać się z przyjaciółmi.

  3. W czasie trwania kadencji zachęcę przedsiębiorców do działania w naszym mieście poprzez obniżenie PIT dla przedsiębiorców oraz lepsza ich obsługę. Otworzę miasto nie tylko na lokalnych inwestorów a także na czeskich sąsiadów. Przede wszystkim chce by miasto miało środki na bieżące sprawy więc będę się starać o środki w budżecie.

Kontakt
ann.fabia8@gmail.com
Tel. 784788993